WhatsApp’a 3 yeni özellik geldi!Genel Teknoloji 

WhatsApp’a 3 yeni özellik geldi!

WhatsApp’a 3 yeni özellik geldi!WhatsApp’a 3 yeni özellik geldi!

Facebook’un bünyesinde bulunan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’a yeni güncelleme geldi. iOS platformu için dün akşam saatlerinde yayınlanan yeni güncellemeyle birlikte, WhatsApp kullanıcılarını mutlu edecek 3 yeni özellik eklendi.

Tabela

Dünya çapındaki en popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp’a yeni güncelleme geldi. iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad’ler için yayınlanan 2.17.30 sürüm güncellemesi, 94 MB boyutunda ve çeşitli yenilikler içeriyor.

Yeni güncellemede en işlevsel özelliğin yeni cevaplama kısayolu olduğunu söyleyebiliriz. Böylece son güncellemeyi yapan WhatsApp kullanıcıları, cevaplamak istediği mesajı sağa doğru kaydırarak hızlı bir şekilde cevaplayabilecek. Böylece her defasında mesajın üstüne basılı tutarak ‘cevapla’ butonuna basmaya gerek kalmayacak.

WhatsApp’ta artık karşı tarafa göndermek istediğiniz medyalara renkli filtreler ekleyebiliyorsunuz. Böylece fotoğraf, video veya GIF gönderirken, yukarıdaki ekran görüntüsünde de görüldüğü üzere ekranı yukarı kaydırmak yetiyor. Sonrasında 6 farklı filtre içinden en beğendiğinizi seçip gönderebiliyorsunuz.

Diğer bir yenilik ise yine yukarıdaki ekran görüntüsünde görüldüğü üzere fotoğrafların gruplandırılması. WhatsApp’ın bu yeniliği de bir hayli beğenilecek gibi duruyor. Zira zaman zaman art arda gelen fotoğraflar can sıkıcı olabiliyor ve bazıları gözden kaçabiliyor. Bu yenilikle birlikte kullanıcılara çok daha düzenli ve kolay bir görünüm sunulmuş oluyor.

Related posts

Untitled 1

© Büyük Gazete

AE WEB TASARIM | Æ 2016 Haber Yazılım by AE SEO YAZILIM.