bakan_koca_suleyman_soylunun_saglik_durumunu_acikladi_h25803Genel Gündem Sağlık Siyaset Yaşam 

Bakan Koca, Süleyman Soylu’nun sağlık durumunu açıkladı

Bakan Koca, Süleyman Soylu’nun sağlık durumunu açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüse yakalanan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun sağlık durumu hakkında tweetter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu dün eşi ve kızıyla birlikte koronavirüse yakalandığını duyurmuş, “Pazartesi günü kendimizi iyi hissetmeyince tekraren yaptırdığımız test; eşim, kızım ve bende pozitif çıktı. Düne kadar evde sürdürdüğümüz tedavi doktorlarımızın tavsiyesi ile hastane ortamına nakledilmiştir. Şükürler olsun, şimdi biraz daha iyiyiz. Bu vesile ile tüm hastalara ve İzmir depreminde yaralananlara acil şifalar, depremde hayatını kaybeden İzmirli hemşehrilerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyorum” açıklamasını yapmıştı.
BAKAN KOCA’DAN BAKAN SOYLU’YA KRİTİK UYARI
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ise bugün Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Bakan arkadaşım Süleyman Soylu’nun COVID-19 testi pozitif çıktı. Pandemi boyunca çok desteğini gördük. Sahadan uzak kalmak, mücadeleci ruhuna pek uygun olmasa da bir süre dinlenecek. Virüsle mücadele onun için kolay bir mücadele. Geçmiş olsun değerli kardeşim” ifadelerini kullandı
GNL Reklam Tabela Matbaa Dijital Baskı Neon ürünleri ile hizmetinizdeyiz.

Related posts

Untitled 1

© Büyük Gazete